Dressuur


Ring 1:
Ring 20 x 60 meter:
Nr. Tijd Ruiter/Amazone Pony Cat. Klasse Proef
1 9:00 Emma Steenhof Ivoco D Z1 23 Jury ring 3
2 9:07 Yoni Marijnissen Sylvester D Z1 24 Jury ring 1 2e proef
3 9:14 Gianni Gevers Watermans Fitara P Z1 24 Jury ring 1 2e proef
4 9:21 Yoni Marijnissen Sylvester D Z1 23 Jury ring 2 1e proef
5 9:22 Gianni Gevers Watermans Fitara P Z1 23 Jury ring 2 1e proef
Ring aanpassen naar 20×40
Ring 1: Individuele dressuur zonder springen Cat DE 2e proef
6 9:40 Anthe Vogels Vavavoom D B 4
Ring 1: Individuele dressuur cat. ABC springers
Nr. Tijd Ruiter/Amazone Paard/Pony Cat. Klasse Proef
7 9:47 Iris Hendrickx Willie A B 3
8 9:54 Isabella Bommelijn Beauty C B 3
9 10:01 Sanne van Nijnatten Sunny C L1 7
10 10:08 Evi de Bruijn Smokey C B 3
11 10:15 Veronique van Beek Future Diablo C BB 88
12 10:22 Myrthe Molenaar Pebbles C B 3
Ring 1: Individuele dressuur zonder springen Cat ABC 2e proef
13 10:30 Marit Mortier Ruwenhoeve’s Bon Ami A L1 8
14 10:37 Evy Mortier Benny van de Boshoeve C L2 12
Ring 1: Individuele dressuur zonder springen Cat DE 2e proef
15 10:44 Femke Heeren Sylvester D B 4
16 10:51 Stephanie Kohnle Annelies D B 4
17 10:58 Tess Aerts Amberly D B 4
18 11:05 Amy Aerts Cantos D B 4
19 11:12 Leonie van Veltom Heer Orchard Bolshoi E M2 20
20 11:19 Gemma Veenendaal Joep E B 4
21 11:26 Karlijn ‘s Gravemade Osiris Sienna D B 4
Ring 1: Individuele dressuur zonder springen Cat P 2e proef
22 11:33 Lisanne Leemans Hunk P L1 8
23 11:40 Tessa Oostvogels Egidia P B 4
24 11:47 Demi de Meijer Naderico’s Donn Gasur P M1 16
Ring 2: Individuele dressuur zonder springen Cat DE 1e proef
Nr. Tijd Ruiter/Amazone Pony Cat. Klasse Proef
1 9:50 Anthe Vogels Vavavoom D B 3
Ring 2: Individuele dressuur zonder springen Cat A klasse BB
2 9:57 Jilke Jochems Ilja A BB 86
3 10:04 Chelsea van Dijk Diantha A BB 86
4 10:11 Kai Jochems Schoffie A BB 86
Ring 2: Individuele dressuur zonder springen Cat ABC 1e proef
5 10:18 Marit Mortier Ruwenhoeve’s Bon Ami A L1 7
6 10:25 Evy Mortier Benny van de Boshoeve C L2 11
Ring2: Individuele dressuur zonder springen Cat DE 1e proef Cat. Klasse Proef
7 10:32 Femke Heeren Sylvester D B 3
8 10:39 Stephanie Kohnle Annelies D B 3
9 10:46 Tess Aerts Amberly D B 3
10 10:53 Amy Aerts Cantos D B 3
11 11:00 Leonie van Veltom Heer Orchard Bolshoi E M2 19
12 11:07 Gemma Veenendaal Joep E B 3
13 11:14 Karlijn ‘s Gravemade Osiris Sienna D B 3
Ring 2: Individuele dressuur paarden 1e proef
14 11:21 Lisanne Leemans Hunk P L1 7
15 11:28 Tessa Oostvogels Egidia P B 3
16 11:35 Demi de Meijer Naderico’s Donn Gasur P M1 15
Ring 3: Individuele dressuur cat. DE met springen Cat. Klasse Proef
1 10:00 Tamara Aarts Armani D B 3
2 10:07 Fay van Hooijdonk Trebor D B 3
3 10:14 Isa Aanraad Koningshoek Ashley D B 3
4 10:21 Jill Sluiter Orchid’s Bhodi D B 3
5 10:28 Bram van Eekelen Albert D B 3
6 10:35 Ilse Kleemans Collin D M1 15
7 10:42 Sanne van Rooten Carmen van de Beekerheide D M2 19
8 10:49 Romy Honders Sergoi E B 3
9 10:56 Terra Ritburg King Gladstone E B 3
10 11:03 Renske de Koning Cindy E B 3
11 11:10 Beau Smetsers Welsh Lady II E B 3
12 11:17 Lieke Wildhagen Skokant’s Boji E B 3
13 11:24 Pleun van Hooijdonk Alexa E B 3
14 11:31 Iza de Bruijn Bert E B 3
15 11:38 Ilse van Sprundel Chief E L1 7
Dressuurfinale in Ring  1 2 jury’s
1 12:00 ABC zonder springen 1e proef
2 12:07 DE zonder springen 1e proef
3 12:14 ABC met springen 1e proef
4 12:21 DE met springen 1e proef
5 12:28 Paarden zonder springen 1e proef